Humerjack 2 sound volumen

Zoran X

New member
коначно сам купио свог новог позиваоца од фокпро модела хумерјацк 2.
молим вас помозите ми, која је јачина звука позиваоца довољна за позивање?
Користио сам до 13 (максимално 20) али нисам ништа звао.
 

Attachments

  • images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    6.4 KB · Views: 7
The volume of 13 should be loud enough for both Goden Jackel and Red Fox. Most importantly, you must be where they are. You can't call them if they aren't there. Second, I'm sure they will try to go to your downwind side so set up where they have to expose themselves to get downwind. I like calling with the wind crossing. Third be very quiet getting into your stand.
 
Сигуран сам да их има у том делу ловишта.
прошле године сам одстрелио око 30 шакала и 7-8 лисица.
користио сам тони таббес звукове на свом телефону и блуетоотх звучнику и све је било одлично.
сада сам купио фок про и за 2 изласка нисам добио ништа ....
сутра идем поново...
 
када сам био у Ираку видео сам много златних шакела. никад нисам дозволио да се мој позив репродукује на једном нивоу јачине звука. увек га пребацујем горе-доле. немојте се плашити да користите пуну јачину звука да бисте свој звук избацили на даљину, али немојте само дозволити да се стално репродукује гласно.
 
Хвала вам што сте поделили своје искуство са мном.
Ја сам из мале земље Србије, извините ако не знам правилно да напишем енглески, надам се да ме разумете.
I've been using a self made call for years and it works really well with Tony Tabbet's sounds.
Имао сам жељу да купим Фок про, али је много слабији од оног који сам направио.
 

Attachments

  • Screenshot_2024-04-12-15-20-51-858_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-04-12-15-20-51-858_com.miui.gallery.jpg
    42.7 KB · Views: 8
  • Screenshot_2024-04-18-16-07-25-502_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-04-18-16-07-25-502_com.miui.gallery.jpg
    27.2 KB · Views: 8
  • Screenshot_2024-04-18-16-07-10-206_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-04-18-16-07-10-206_com.miui.gallery.jpg
    29.1 KB · Views: 8
I'm not familiar with the Hammerjack model, so not sure what calls it comes loaded with, but you can probably load Tony Tebbe sounds on it. A better fit for you might have been the Icotec Nightstalker since it comes with some Tony Tebbe sounds already loaded and has a pretty large speaker. Good hunting to you and best wishes.
 
i paid 140 tony tabbe sounds.
I put it all on the humerjack and it works fine.
last night I got two jackals at 400 meters but I didn't shoot.
 
Back
Top